077-4308457

בניית אתרים תכנות ופיתוח

בדרך להצלחה, חשוב לבחור נכון ולדעת שאתם בידיים טובות"

(שני, מתכנת ראשי, בוגר טכניון, בעל 8 שנים ניסיון בתחום)

איך מתחילים?
המומחיות, רבת השנים שלנו, כבוני אתרים, באה לידי ביטוי בכמה דרכים, אנו מכוונים את הלקוח להגשים את יעדיו העסקיים, בהסתמך על ניסיוננו בפרויקטים שונים, מול קהל לקוחות רב ומגוון, הבנה מעמיקה בצורכי הלקוח וניתוח מעמיק, הכרחית לביצוע פעולות אשר יתרמו לריווחת הלקוח, בסופו של יום התוצאות מדברות בעד עצמן.

באיזו מערכת משתמשים, מה כדאי?
בבואנו לפתח אתר, תחילה יש לערוך בירור צרכים עם הלקוח, בירור צרכים זה נעשה ע"י מאפיין חווית משתמש מומחה המסייע בעזרת "ארגז כלים" המכיל בתוכו מסמך אפיון מסודר, בירור יעדיו העסקיים של הלקוח (אילו מטרות ירצה להשיג) מי קהל הלקוחות עליו אנו פונים ומה היא הפונקציונאליות הטובה ביותר עבור המשתמשים, זכרו אין להניח השערות אלא לבדוק ולנתח את השוק ברמה מדוקדקת, על מנת להגיע למיקוד ותכליתיות אשר ימקדו אותנו במטרה ויגרמו לנו להבין יחד מה קהל הלקוחות אליו אנו פונים רוצה או יותר נכון מה הוא צריך.

לאחר שביררנו את הצרכים, יחד עם מאפיין חווית המשתמש, נדע להתאים את המערכות הנכונות לאתר, ע"י הגדרת פונקציונליות נדרשת, מודל שמישות באתר, אופן השימוש, מתי? איך? ולמה? לאחר שנענה על כל השאלות הללו נבחר את המערכת בה נרצה להשתמש והיא הטובה ביותר עבור הגשמת יעדינו העסקיים.

איזה סוגי מערכות קיימות כיום?
ישנם מגוון רחב ולא מעט מערכות שבאמצעותם ניתן לפתח אתר אינטרנט, המערכות הקיימות כיום בשוק המדיה הדיגיטלית מתחלקות למערכות קוד סגור ומערכות קוד פתוח. כמובן שלכל מערכת יש יתרונות וחסרונות, בבואנו לבחור מערכת יש לקחת בחשבון את טובת המשתמש ובמידה מועטה יותר את מערכת הניהול האחורית (ממשק משתמש אחורי, הכוונה היא לאותו ממשק בו אנו כמנהלי האתר נשתמש באופן שוטף).

חברת UXIT מרבה להשתמש במערכות קוד פתוח, במערכות אלו אנו דואגים לממשק משתמש קדמי(מה שגולשי האתר רואים כשנכנסים לאתר)יעיל, שמיש ומעל הכול נוח וחוויתי למשתמש ע"י אפיון חווית משתמש UX/UI. בנוסף אנו מתחשבים במערכת ממשק הניהול האחורי (מה שמנהלי האתר רואים כשנכנסים לניהול האתר, הכנסת תכנים, תפעול שוטף, העלאת חומרים גרפיים, ווידיאו וטקסטים) על מנת שזו תהיה קלה לתפעול, לא מסורבלת וידידותית למנהלי האתר.

המערכות בהם אנו משתמשים כיום הם: wordpress joomla or drupal

מערכות נוספות שאנו משתמשים להקמת חנויות ווירטואליות ומכירות באינטרנט הם: magento or shopify

מה הם אתרים רספונסיבים?
אתרים רספונסיבים, הינם אתרים המותאמים לסוגי מובייל שונים, כידוע כיום הטכנולוגיה נמצאת בכל מקום, אנו בחברת UXIT יודעים לתת דגש לכל סוגי המכשירים ומבינים את החשיבות, לכן כל האתרים שאנו מפתחים ללקוחותינו מותאמים לכל סוגי המובייל ותומכים בגרסאות הכי עדכניות הקיימות כיום לדפדפנים שונים.

מה הם השלבים?
פגישה עם מאפיין חווית משתמש. UX/UI
יצירת מסמך אפיון מסודר.
ניתוח שוק ומתחרים.
קביעת יעדים שעלינו להשיג.
סקיצות ראשוניות לנראות האתר כולל מודל ניווט.
אפשרויות ופיצ'רים מרכזיים באתר.
אישור מודל ניווט ונראות האתר כולל עיצוב גרפי ותכנות רספונסיבי.