077-4308457

אתר מכירות 2016 תתכונו למכור יותר!

"קיים צפי להגדלת מכירות דיגיטליות באתרי אינטרנט חדישים מבוססי חווית לקוח ואינטרקצייה חווייתית עם הגולש, בנוסף הצפי מתחזק כאשר מדברים על מכשירים ניידים"

(ליאור מגני, מאפיין חווית משתמש ומנהל מכירות ושיווק, בעל 10 שנות ניסיון בשיווק ומכירות)

איך אפשר להערך לשינויים הקרבים בדיגיטל ובכלל בעולם הצרכנות החדש?
וובכן, המספרים מדברים בעד עצמם: בארה"ב לדוגמה, עליה ניכרת ומשמעותית במסחר האלקטרוני בשנה שעברה, גידול של 38.7 אחוזים!!! סה"כ המכירות הסתכמו ב: 104$ מיליארד.
על פי מגזין מחקר בארה"ב – בנוסף נמצאו דרכים חדשות להגיע ללקוחות פוטנצייאלים וכן לשפר את רמת האינטרקצייה עם הגולש ע"י רשתות חברתיות כגון: Instagram

שיפור התכנים, איכות הצילום, גידול בשימוש בסרטונים וב GIF ועוד…

עוד דיווחים על גידולים במכירות באמצעות אתרי סחר ומכשירים ניידים באירופה – מסחר באמצעות הנייד גדל למעשה, בקצב מהיר ברמה בינלאומית ומשפיע גם על אופי הקניות באסיה ואירופה, סוחרים אירופיים מדווחים על גידול במכירות הדיגיטליות בניידים, בהשוואה לתקופה המקבילה ביותר מ 70%!!!

אחד מכל שלוש רכישות מקוונות נעשה כעת דרך התקנים ניידים

עלייה סלולרית זה מציבה אתגרים חדשים עבור קמעונאים מסחר, כולל אופטימיזציה תוכן לצפייה ניידת חיפוש סלולארי.

לכן יש לקחת בחשבון כמה נושאים מרכזיים ולהתכונן לטרנספורמציה הבאה עלינו בתחום המכירות והקניות בדיגיטל:

1. להיות מודעים לשינויים ולייצר ערך לגולשי האתר ולא פחות חשוב לייצר אינטרקצייה וחווית קניה או חווית שירות המספקת ללקוחות שלנו: ביטחון בקניות באתר – מדיניות החזרים גמישה למשל, מחירים נוחים הכולים מבצעים וקופונים משתלמים במיוחד, שירות אישי ומתחשב ולא פחות זמין ומהיר בכל זמן – לדוגמה צ'אט ישיר מול הלקוח ומתן מענה באופן מיידי!

2. חשיבות למכשירים ניידים ורזולוציות מסך קטנות יותר מאשר דסקטופ. הדגש על מכשירים ניידים בא ליידי ביטוי בהתייחס ל"מסך הקטן" אך המאוד משמעותי שתופס בחיינו משקל רב – לדוגמה – אזרח אמריקאי "מבזבז" יותר מ 5.8 שענות ביום על צפייה במכשיר הנייד שלו – מה שיגרום לו בסופו של דבר גם לבצע פעולות דרך הנייד כגון קניות וקבלת שירותים ומוצרים. רק בשביל ההשוואה בשנת 2008 אותו אזרח אמריקאי הוציא רק 2.7 שעות על צפייה ושימוש במכשיר!

3. יצירתיות וחדשנות, שימוש בכלים חדשים כגון רשתות חברתיות ושיתופים ע"י סרטונים + GIF + ווידיאו