077-4308457

אתר תדמיתי

"אתר תדמיתי הוא הרושם הראשוני במדיה הדיגיטלית, בכניסה לאתר נוכל לקבל אינפורמציה רבה ולהתרשם מהחברה או מבעלי העסק"

(ליאור, מאפיין חווית משתמש ומנהל מכירות ושיווק, בעל 10 שנות ניסיון בשיווק ומכירות)

איך מפתחים ומעצבים אתר מוצלח?
אתר תדמיתי או אתר שיווקי מאפשר לחברה קיימת, בעל עסק או יזם פרטי להציג את המוצר או השירות ברצונו לשווק. אתר מסוג זה מעניק את הפלטפורמה, הבמה, לשיווק אינטרנטי רישתי.
אתר הוא המצגת של בית העסק, כרטיס הביקור אותו הם מציגים. לא מעט חברות משתמשות היום בכלים שיווקיים אינטרנטיים המקנים להם ערך מוסף להיותם חברות מתקדמות וטכנולוגיות, אתרים תדמיתיים שיווקיים מאפשרים לחברות: קבלת לידיים (פניות מלקוחות פוטנציאלים) , הרשמה לניוזלטר של לקוחות המעוניינים לקבל דיוור מהחברה, מעורבות במדיה החברתית הממתגת את החברות כידידותיות לקהל הלקוחות.

שימוש באלמנטים שונים באתרי תדמית, יאפשרו לערוך תצוגת תכלית מרשימה:
רשתות חברתיות: הפיסבוק השתלט בשנים האחרונות על הרשת החברתית באינטרנט וכיום כל חברה שמכבדת את עצמה או כל עסק מתחיל, לצורך העניין, גאה להציג את דף הפיסבוק שלו וכמות הליקים אותה קיבל מהגולשים. הקמת דפים עסקיים תכליתיים יותר ניתן להקים בלינקדין, אשר מהווה מקום מפגש עיסקי יותר מהפיסבוק המבוסס על מדיה חברתית וקהל יותר נרחב לעסק.
סרטוני תדמית: שימוש ביוטיוב מאפשר לפרסם את סרטון התדמית או ההסברה שלכם, חברות רבות כיום משתמשות בכלי זה על מנת "להקל" על הגולשים וליצור חוויה וויזואלית (העדיפה על הקהל כיום, אשר נוטש לאט את הטקסטים הכתובים).
דפי נחיתה: כלי זה נועד להיות ממוקד בדבר אחד, מטרתו להקטין יחס המרה – בהתאם לזאת המקום בדף הנחיתה קטן יותר מזה של אתר קטן(מיני סייט) או אתר אינטרנט רגיל. זאת אומרת אם אנחנו רוצים למכור מוצר או שירות בודד ולא כמות גדולה של שירותים או מוצרים, נשתמש במוצר זה, בד"כ נצרף פרטים ליצירת קשר, או לסירוגין נבקש להשאיר פרטים ע"י טופס הרשמה וכ"ו…

כדי ליצור מיתוג רישתי שיווקי נכון וכדי שכולם יכירו אתכם, יש להשתמש בכלים שהוצגו בצורה ואופן שבו יועילו לחברה ולעסק אותו ברצונכם לקדם, אך היזהרו, קיימת גם האפשרות כי אם אינכם בקיאים בשיווק באינטרנט ובבניית תדמית נכונה לעסק שלכם, אתם עלולים להסב נזק יותר מאשר להועיל, לכן יש להיוועץ עם מומחים בתחום אשר יסייעו לכם לבנות את האתר התדמיתי הטוב ביותר עבורכם, על מנת שתוכלו להשיג את מטרתכם בצורה הטובה והמהירה ביותר.

UXIT מאפיינים, מעצבים ובונים אתרי תדמית מוצלחים! באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת והון אנושי, אנו מגיעים ליתרון מובהק על פני מתחרים בענף ושואפים להציג את אתרי התדמית הטובים והמוצלחים ביותר!

התאמה מושלמת לכל סוגי הניידים: היום זה כבר ברור! 60% מהזמן אנחנו גולשים בכלל מהניידים שלנו ולא מהמחשב הביתי (הנתונים ממשיכים לעלות עם השנים ומחקרים מראים שבעתיד אנחנו נהיה מחוברים עד ל-100% גלישה בכלל מהמכשיר הנייד!
אנחנו בחברת UXIT שמים דגש רב על כך שהמשתמש נוהג לגלוש במכשיר הנייד שלו לעיתים תכופות ואנו מאמינים שכיום שוק הסלולר והטאבלטים נמצא במירוץ ללא מעצורים ורק הולך ומתפתח.
לכן ולפי כך אנו דואגים לבצע התאמה מושלמת של האתרים שלנו גם לכל סוגי הניידים כולל אפליקציות ושינויים בהתאמה אישית לפי דרישה בהתאם לדרישות מוצר.
השימוש במכשירים הניידים יכול להיות לשם רכישה, למשל אתר מכירתי לקניות של מגוון מוצרים, אנו מפתחים בשנים האחרונות חנויות ווירטואליות למגוון רכב של מוצרים,
או לסירוגין גלישה לאתר שהוא תדמיתי על מנת לקבל חוות דעת והתרשמות ראשונית מהחברה או המוצר. חברת UXIT מפתחים וממתגים דרך עיצוב מדהים חברות מהגדולות במשק הישראלי וגם בחו"ל, החברה אף זכתה לפרסים בתחום.