077-4308457

דיוור לקוחות

דיוור ישיר ללקוחות יספק לכם כלים שיווקיים ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנצייאלים.

(ליאור, מאפיין חווית משתמש UX/UI ומנהל שיווק ומכירות במדיה הדיגיטלית DMM בעל 10 שנות ניסיון בשיווק ומכירות)

למה להשתמש בדיוור ישיר ללקוחות?
דיוור ישיר ללקוחות החברה הקיימים וגם הפוטנצייאלים יעזור לכם לשמור על הלקוחות מעודכנים במוצרים ושירותים חדשים שחברתכם מציעה באופן שותף, תוכלו לעדכן את הלקוחות במבצעים חדשים ובהטבות בלעדיות – הדבר יסייע לכם לחזק קשרים עסקיים מול לקוחות קיימים וכן להגדיל חשיפה בפני לקוחות חדשים המעוניינים להתנסות בשירותים או במוצרים שלכם.

תתנו ללקוחות שלכם להרגיש מיוחדים שהם לא כמו כולם שקיימת הטבה בלעדית במיוחד עבורם, תבדלו אותם וע"י כך תחזקו קשרים עסקיים ותיפתחו לעולם חדש של לקוחות פוטנצייאלים.

ידע זה כוח, תלמדו להכיר את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת דיוור ממוקדת ללקוחות רלוונטיים :
כבר בתחילתו של פתיחת העסק אנו חייבים להיות ממוקדים ולדעת בדיוק לאיזה קהל לקוחות אנו פונים, דבר זה יסייע לנו ויקטין יחסי המרה – הכוונה שלא נתפזר ונמקד את היכולות שלנו (שירותים ומוצרים שאנו מציעים) לקהלים רלוונטיים (פרסונות ייחודיות המתארות את הלקוחות הרווחיים ביותר לעסק שלנו)
לכן שלב אפיון חווית המשתמש, כבר בתחילתו של תהליך ילמד אותנו רבות על העסק שלנו ויותר מכך מול איזה לקוחות אנו ניצבים? מה המאפיינים שלהם? מה השפה שלהם? מה הם אוהבים יותר? מחיר או שירות? או מגוון של שירותים משלימים וכן הלאה…

ברגע שנלמד להגדיר את הלקוחות שלנו או יותר נכון את מאפייניהם העיקריים ודפוסי ההתנהגות שלהם(בין השאר דפוסי הצרכנות שלהם) נדע להתמודד ולהתאים עבורם מוצר או שירות מנצח!

המטרה לפגוע בצרכי הלקוחות ולספק להם ערך מוסף תוך כדי חווית משתמש מושלמת שתספק להם ביטחון בשעת הרכישה והפניה לקבלת שירות מאיתנו.

מה כולל שירות דיוור הלקוחות שלנו באופן שוטף?

דיוור הלקוחות של חברת UXIT Digital Media כולל ניהול קמפיינים לקהלי לקוחות ממוקדים המספק קבלת לידים, פניות מלקוחות המעוניינים בקבלת שירותים או מוצרים מוצעים.

אנו מומחים בדיוור לקוחות ובפילוח קהלי יעד ממוקדים, דבר המקנה לנו ייתרון מובהק מחברות אחרות, בזכות תהליך האפיון הראשוני נדע להתמקד בעיקר ולא בתפל, שירות זה מבוצע ע"י מומחים אשר להם ניסיון עשיר ורב שנים במערכות דיוור הטובות ביותר.
אנו נדע לספק שירות בעל יחסי המרה מצויינים ותוצאות שיובליו אתכם צעד אחד קדימה!