077-4308457

הדמיות וסרטי תדמית

"כשמנהל השיווק של חברת הנדל"ן מוכר דירות בזמן מהיר ובמחיר גבוהה, אני יודע שהצלחתי להרשים לא רק אותו אלא גם את הקונים של הדירה, שעדיין לא קיימת, אך בזכות סרט התדמית וההדמיות, הצלחתי לייצר חזון וויזואלי אצל הקונה, להגשמה עתידית"

(אילון, יוצר ומפיק סרטי תדמית והדמיות, למעלה מ-13 שנים של ניסיון, אדריכל לשעבר שמבין את הצורך האמיתי של הלקוחות)

אז מה אנחנו בעצם עושים?
אנו מומחים בהפקת פרסומות לערוצי טלוויזיה, בעיצוב גרפי להדמיות ועריכת סרטי התדמית ברמה הגבוהה ביותר.

פרסומות וחסויות עבור ערוצי טלוויזיה בארץ ובעולם:
אנחנו מפיקים ועורכים סרטים תדמיתיים, פרסומות והפקות לחברות תקשורת וערוצי טלוויזיה בארץ ובעולם, אנו יודעים להפיק החל מחסויות סטנדרטיות עד לפרסומות אנימציה מורכבות משלב הקריאייטיב והביצוע דרך הניהול ועמידה בלוח הזמנים מול גורמי השידור השונים.
בפגישה עם הלקוח, אנו מאפיינים את הצורך השיווקי והתדמיתי, העומד מאחורי אסטרטגיה להשגת יעדים, שהגדרנו יחד עם הלקוח, לאחר מספר שאלות ותחקיר מעמיק על השוק, בו רוצה הלקוח להתבלט, אנו ניגשים לפרויקט שבידינו אפיון צרכים מעמיק וניסיון רב שנים, אותו רכשנו במהלך עבודתנו מול גופים מהגדולים במשק, במהלך השנים, בארץ ובעולם.
היכולת לנתח את השוק ולקבל את ההחלטות הנכונות, מבחינת אסטרטגיית שיווק ומכירות, אשר תסייע ללקוח, היא מעמודי הטווח שלנו, איננו מתפשרים על פחות ממצויין, כמובן שאנו פועלים בהתאם לתקציב אותו קבענו עם מנהל תקציב מוסמך במשרדנו והמטרה ברורה > מינימום השקעה כספית מצידו של הלקוח ומקסימום תוצאות בשטח.
יזמים, חברות נדל"ן, מנהלי פרויקטים ואדריכלים מבינים כיום את הצורך בתקציבאי מוסמך אשר לו הכלים והידע לתרום לריווחיות החברה, לאחר מכן זה בידיים של הצוות המומחה שלנו להגיע לתוצאות הרצויות, מהר ככה שניתן ולספק את הסחורה בשטח.

הדמיות וסרטים תדמיתיים בהתאמה אישית לצורכי לקוח:
אנו מפיקים הדמיות איכותיות, ברמה בין לאומית, לחברות בארץ ובעולם.
אנו אחראיים על הדמיות 360, למבנים, איזורים גיאוגרפיים, הדמיית אוכלוסיה, הדמיית מוצרים משלימים, הדמיות מיכשור וציוד ועוד..
אנו דואגים ומקפידים על עיצוב פנים, יחד עם מעצבי פנים ואנשי מקצוע מהמובילים במשק.
בפרויקטים להדמיות מבנים לחברות נדל"ן, אנו מוודאים כי הדמיות החוץ באיכות גבוהה תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר בנוסף אנו מספקים פתרון ברמת עיצוב החלל החל מהקו הכללי עד לפרטי הריהוט ואקססוריז בהתאמה מדויקת לצרכיי לקוח.

סרטי הדמיה שיווקיים לפרויקטי נדל"ן:
אנו מנוסים בתחום, ומפיקים שנים רבות סרטי הדמיה המדמים באופן ראליסטי ושיווקי פרויקטי בניה נדל"ניים החל מזוג מגדלים ועד לערים שלמות וכל זאת תוך יציקת תוכן יעודי המתאים לכל לקוח המבקש להביא משקיעים להגשמת הפרויקט, אנו עובדים נמרצות מול חברות הנדל"ן מהמובילות בארץ:
חברת י.ח דימרי
חברת האחים חסיד
חברת צמח המרמן
חברת גינדי
חברת פרץ בוני הנגב
חברת תדהר
חברת קבוצת עזריאלי
ועוד רבים וטובים…

צוות המומחים מאחורי ההצלחות:
בצוות שלנו משולבים אדריכלים, מומחים בגרפיקה ממוחשבת ועריכת וידאו, אשר נעזרים בתכנות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר הנמצאות בשוק התלת ממד, יתרון משמעותי הוא שאנו מסתכלים ובוחנים כל פרויקט מכמה זוויות, גישה זו מעניקה לנו את היכולת להגיע לתוצאות גבוהות ומוצלחות.

הקו המנחה שלנו הוא השירות האישי לכל לקוח, והאיכות הבלתי מתפשרת של עבודתנו!

הדמיות ועיצוב פנים, מה התהליך?
תהליך עיצוב הפנים של הבית או מבנה תעשיתי, או משרדים, מתחיל לרוב בחזון וויזואלי, אותו אנו רואים בראש, משם אנחנו לסירטוט, באמצעות רישום ידני ולאחר מכן אנחנו מיישמים בפועל, בעזרת מעצב פנים מנוסה.
אנו ממליצים לא להתפשר ולבחור באיכות, לבחור בנו!
מומלץ להשתמש בשירותיהם של צוות המומחים שלנו בהדמיית עיצוב פנים, על מנת להגיע לתוצאות וליעדים אותם הגדרנו בתחילת הדרך.

הסטודיו משתמש בתוכנות רבות במהלך התהליך, כגון: sweet home, my deco ועוד. תוכנות אלו מאפשרות לנו להכניס את כל הנתונים של הבית (שטח, קומות, מספר חדרים ועוד), לאחר מכן להכניס נתונים על העיצוב כפי שאנחנו רוצים צבע קירות, סוגי חלונות ודלתות, מידות של רהיטים, הצבת קירות חדשים או שבירת ישנים ועוד.
לאחר שהכנסנו את כל הנתונים יש באפשרותנו לראות כיצד הבית יעוצב ברמה הגבוהה ביותר וכן לספק כמה זוויות לבחינת התוצאות, ע"י כך אנחנו יכולים לראות כיצד תוכנית העיצוב שלנו נראית על המסך ובהמשך המעצב יוכל ליישם אותה בשטח.

5 טיפים שיסיעו לכם בתהליך:

  • חשוב להכניס את כל הנתונים האפשריים, הן נתונים על הבית והן על העיצוב, רק כך ההדמיה תהיה מדויקת.
  • תוכנת ההדמיה חייבת להיות תלת מימדית ואיכותית, אחרת הדבר יקשה מאוד לראות, גרפית וויזואלית, את התוצאות בשטח.

  • תהליך ההדמיה נעשה בשיתוף האדריכל ומעצב הפנים שלכם, או שאנו נקצה לכם, לפי דרישה. אל תעשו את התהליך לבד ותגישו את התוצאות למעצב, העבודה איתו חשובה לשם קבלת הערות והבנת התהליך.

  • כשאתם מבצעים את התהליך קחו בחשבון פרמטרים כמו התקציב שעומד לרשותכם, הזמן שאתם מקצים לעיצוב, ותמיד תשאירו לעצמכם פער מסוים לכל מקרה לא צפוי שעלול לקרות.

  • אל תסתפקו בהדמיה אחת תבקשו לבחון מספר אופציות , עדיף להשקיע זמן בתכנון מאשר להתחרט אחרי הביצוע.