077-4308457

מנהל מדיה דיגיטלית DMM

מנהל השיווק החדש של עולם המדיה הדיגיטלית

מה הוא השינוי הדיגיטלי שעוברות חברות וארגונים?
בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים תכופים בעולם המדיה הדיגיטלית בכלל ובעולם השיווק במדיה הדיגיטלית בפרט, כלים שיווקיים משתנים, מה שהיה אתמול חדש, היום נתפס כמיושן.
חברות רבות וארגונים גדולים מתקשים להתמודד עם תזוזה מהירה זו ולפעמים נדמה שהיתרון היחסי שמצוי אצל חברה או ארגון גדול הוא בעצם חיסרון – אתם יכולים להשוות את הארגונים הגדולים לספינה גדולה שצריכה להסתגל לשינויים ולתזוזות מהירות, הדבר נעשה מסובך כאשר צצים חברות ויזמים קטנים המשתמשים בזה לתקוף את אותן חברות ולהקדים בפיתוחים חדשים ורעיונות המצריכים הרבה אומץ ויכולת תמרון מהירה בשוק המדיה הדיגיטלית.

עולם המדיה הדיגיטלית מצריך ממנהלי השיווק "החדשים" (אנשי השיווק של החברות שמובילים תהליכים שיווקיים ומסייעים בדרך להשגת מטרות ויעדים בארגון) לפעול בצורה יצירתית ולנסות "להמציא את הגלגל" הסיכון הזה שצריך לקחת מלווה בד"כ במגוון רחב של פעולות ובשימוש במספר אלמנטים שיווקיים, תפקיד השיווק תופס פתאום נפח והציפייה ממנהל השיווק בחברה או בארגון גדלה… ניתוח קהל שוק רלוונטי (פרסונות) וחשיפה מרובה לקהל יעד אסטרטגי וממוקד, שילוב של מדיה חברתית בתוך עולם עסקי חדש, יכולות טכנולוגיות ועוד…

מי הוא מנהל השיווק הדיגיטלי?
מנהל השיווק הדיגיטלי הוא מנהל השיווק החדש אשר מודע באופן מלא לנקודות חוזקה וחולשה של הארגון בו הוא מצוי, בעל ידע נרחב בתחום הדיגיטל המסייע לו לפעול לטובת הארגון ולספק כלים חדשים להתמודדות מול מתחרים חדשים בענף. אדם זה ישאף ליצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, בעל ידע טכנולוגי עשיר, אשר מסוגל לפעול בכמה רבדים במקביל וכל זאת בלקיחת סיכונים, אומץ ורצון לחדש.

למה חברה או ארגון זקוקים למנהל מדיה דיגיטלית?
אסור להשאר מאחור! זה משפט שמלווה לא מעט ארגונים, רבים מהם כבר מודעים לכך שאם לא יחשבו על הדבר הבא…הם יאלצו להשאר מאחור ולהתמודד עם קידמה שמאיימת לפגוע בהם ברמה הטכנולוגית.
מנהל המדיה הדיגיטלית הוא איש השיווק החדש של החברה אשר יכול לספק ערך מוסף בהתמודדות בעידן טכנולוגי מהיר, הוא בעל הכלים להרחיב את פעילות החברה, לספק מבט שונה על נושאים מסויימים ואף להגיע לידעים מהר יותר בעזרת מיקוד קהל היעד ומגוון פיתרונות טכנולוגיים יצירתיים.

מה הוא שירות ייעוץ במדיה הדיגיטלית?
חברת UXIT מספקת שירותי ייעוץ והכוונה לחברות במדיה הדיגיטלית שירות זה מספק למנהלי השיווק החדשים כלים להתמודדות יום יומית לפרסום, שיווק וחשיפה.
הגדלת קהלי לקוחות פוטנצייאלים, דיוור ללקוחות קיימים, ניהול קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות ועוד …

מה הם הכלים להתמודדות דיגיטלית?
בניית אתר חדשני לחברה המספק חווית גלישה (חווית לקוח) שונה ומספקת
פיתוח אפליקציות נלוות לבית העסק
קידום ופרסום באינטרנרט
דיוור ללקוחות
שילוב המדיה החברתית בתוך העולם העסקי