077-4308457

שיווק נדלן בדיגיטל

יזמות חדשה בעולם הנדל"ן מבית UXIT Digital Media: Reoss.co.il

השיווק בדיגיטל מתקדם ומשתנה כל הזמן וחשוב להישאר מעודכנים על מנת לשווק באופן יעיל.

נתונים / מחקרים:

45% מהזמן הפנוי שלנו עובר בחיבור לאינטרנט, וזה בנוסף לזמן העבודה שאצל רבים הוא מול מחשב (סקר מינה צמח עבור "בזק", דצמבר 2014). באופן טבעי, עולם הפרסום הולך אחרי קהלי היעד, ולכן אנחנו רואים את נפחי הפרסום הדיגיטלי הולכים וגדלים כמעט בכל תחום. אחד התחומים המתקדמים מבחינת היקפי ונתחי הפרסום בדיגיטל הוא תחום הנדל"ן, שלמרות התדמית השמרנית שלו, נכנס עם כל הכוח לערוצי המדיה המתקדמים ביותר.

פילוח קהל יעד ממוקד:

הגדרת קהל היעד – שלב קריטי המשפיע בצורה ישירה על כלל פעולות השיווק, למי אנחנו משווקים?

Reoss: למצוא את קהל היעד הרלוונטי ביותר עבורך, התמקדות במטרה להשגת תוצאות טובות יותר, בזמן מועט וחיסכון בכסף!

קבלת פניות ועלויות לידים:

עלות מול תועלת – זה שהליד זול יכול לגרום להשקעה רבה יותר בסגירת העסקה, יש להתחשב בכל הנתונים, כמו כן באיכות הליד וההפניה.

Reoss: לייצר כמות של פניות איכותיות, על איש השיווק לשלב בין מדיות ארוכות טווח כמו תוכן ורימרקטינג, לבין מדיות קצרות טווח כמו פעילות מבוססת לידים (פרפורמנס) וקמפיין באנרים (דיספליי).

שאננות לקדמה טכנולוגית, יציאה מהמשחק:

עולם הדיגיטל הוא עולם דינמי והשינויים בו לא מפסיקים. הקצב הזה עלול להפחיד שחקנים ותיקים, חובת המשווק היא להישאר מעודכן ולבחון יחד עם אנשי מדיה מנוסים דרכי פעולה חדשים ויצירתיים שיאפשרו לו להיות בקדמה טכנולוגית ולא לפגר מאחור.

Reoss: האתר מאפשר חשיפה נרחבת לקהל יעד שרק הולך וגדל ונמצא ברוב זמנו במדיה הדיגיטלית.

שימוש בנכסים דיגיטליים להפצת מסרים:

אנשי השיווק במרוץ בלתי פוסק להפקת חומרים גרפיים להצגת המסרים, אבל מה לגבי הפצתם?
קמפיין טוב בא לידי ביטוי לא רק בשלב ההקמה, אלא בערוצי ההפצה שיבחר להופיע ובנכסים הדיגיטליים בהם יבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.

Reoss: נכס דיגיטלי להפצת מסרים, המרכז מידע רלוונטי בזמן אמת ומאפשר חווית משתמש המסייעת בקבלת החלטות דרך המדיה הדיגיטלית.

לייצר Big Data חשיפה הכרחית בדיגיטל:

ניהול מאגר נתונים בצורה נכונה ומחשבה תמידית על הלקוח / המשתמש – הגדלת נפח פעילות והגדלת מאגר הלקוחות בצורה מתמדת, מערכת לניהול לקוחות / לידים המאפשרת שליטה מלאה בקבלת מידע עדכני ובזמן אמת.

Reoss: הוקם במטרה להפחית מעומס העבודה של מנהל השיווק ולסייע לו בקבלת נתונים ממאגר הלקוחות בזמן אמת לניצול מקסימלי של הלידים / הפניות.